Reviews

Dosť to chválite,ale bohužiaľ moja objednávka a naviac urgovana zostala bez povšimnutia.Cakate celý deň na dohodnutý termín a nikto nič. Ani omluva že sa zdržia... Mrzí ma ale jedna hviezda stačí

Preloznik Ivan

Za mňa chválim rýchlosť dohodnutia termínu a to, že závadu mi na práčke páni odstránili (hoc to znamenalo v mojom prípade len odstránenie uvoľneného závažia), avšak mám 2 dôležité výhrady: - Páni priamo po diagnostike odstránili závažie a vypýtali si sumu za opravu, kdežto ma vopred neinformovali ako opravu vyriešia a koľko to bude stáť. Bola som pripravená zaplatiť 20€ za výjazd a diagnostiku. Počas procesu som sa pýtala na priebeh a návrh riešenia. Na to mi však odpovedali, že "teraz sa nemám pýtať, potom mi povedia" - Nedostala som žiadnu faktúru alebo blok. Vraj preto, že som si ju vopred nevypýtala. Bohužiaľ som to brala ako samozrejmosť, a dodatočne mi faktúru odmietli vystaviť. Týmto som prišla o možnosť preplatenia čiastky poisťovňou a pravdepodobne aj o záruku opravy.

Miroslava

v piatok dopoludnia, cca 10.00 hod, som poslal požiadavku na opravu práčky... je 18.00 hod a ani obraz ani zvuk...totálna ignorácia. Odporúčam zmeniť zverejnený názov " oprava za hodinu " na pravdivejší " oprava možno niekedy ".

Vladislav Anguš

Veľmi pekne ďakujem pánovi Igorovi a jeho spolupracovníkovi za rýchlu, precíznu prácu a dochvíľnosť, rýchlu reakčnú dobu. V mojom prípade do 12 hodín.

Chmelová

V piatok večer som zavolala, že mám poruchu práčky a v sobotu doobeda prišli. Šikovne a rýchlo opravili. Každému odporúčam.

Lyda Hindicka